Telefon: 0 212 546 80 46

Sıkça Sorulan Sorular

Hangi illere hizmet veriyorsunuz?

İstanbul Merkez, Çanakkale - Gökçeada, Gelibolu - Lapseki - Eceabat, Ezine-Bayramiç-Ayvacık-Bozcaada, Biga - Çan - Yenice, Acenteleriyle hizmet veren Çanakkale Ambarları tüm acenteleri ile aynı bina içinde çalışıyormuşçasına irtibat halindedir. ... Devamı..

Taşınması yasak ve sakıncalı kargolar nedir?

 Yasaların taşınmasını yasakladığı emtialar, • Para, çek, senet, altın, döviz, hazır kart, kontur gibi kıymetli kağıt ve nesneler, • Taşıma esnasında bozulabilecek her türlü yiyecek, et, balık, meyve, sebze, sıvı yağlar vs… • Soğuk zincir sistemi ile taşınması gereken maddeler, • ... Devamı..

Gün İçi Teslimat nedir? Hangi illere gün içi tesli

Aynı ve farklı şehirler arasında aynı gün içinde teslim edilmesi gereken, şubemize bıraktığınız ya da adresinizden aldığımız gönderimlerinizi mesai saatleri içerisinde alıcısına teslim ediyoruz. Gün içi teslimatımız İstanbul Merkez, Çanakkale - Gökçeada, Gelibolu - Lapseki - Eceabat, Ezine- ... Devamı..

Gönderi yapmak için en geç kaça kadar arayabilirim?

Gönderi yapmak için; İstanbul Merkez, Çanakkale - Gökçeada, Gelibolu - Lapseki - Eceabat, Ezine-Bayramiç-Ayvacık-Bozcaada, Biga - Çan - Yenice, Anamur - Bozyazı Acenteleriyle hizmet veren Çanakkale Ambarları tüm acenteleri ile aynı bina içinde çalışıyormuşçasına irtibat halinded ... Devamı..

Kargolarımız sigorta kapsamında mıdır?

Dosya (zarf) haricindeki tüm gönderiler Taşıma Koşullarındaki şartlara göre, Çanakkale Ambarları arafından sigorta kapsamındadır. Sigorta sadece kaybolan malın fatura bedelini ödemeyi kapsar, malın kaybından ya da gecikmesinden oluşacak gelir kaybını, pazar kaybını veya fırsat kaybını kapsamaz. Cam ve sıvı i&ccedi ... Devamı..

Sorumluluk belgesi nedir?

Kargo olarak taşınmasında hasar riski bulunan cam, porselen, kuru gıda, elektronik ve elektrikli gereçler ile sanat eserleri için göndericiden sorumluluğu üstlendiğine dair alınan belgedir. ... Devamı..

Hasar Tutanağı nedir?

Kargoda herhangi bir hasar belirtisi olması durumunda, müşteri nezaretinde yapılan hasar tespit belgesidir.   ... Devamı..

Taahhütname nedir?

Taşınması Çanakkale dağıtım tarafından belli kurallara bağlanmış olan kargoların gönderilmek istenmesi durumunda müşterinin kendi isteği ile vermiş olduğu belgedir. ... Devamı..